معرفی داستانهای طلایی


 

معرفی داستان های طلایی (سيستم آموزشی دواما-DAWAMA)

 

>>داستانهای طلایی، حاوی رازهای موفقیت برای یک ایرانی است<<

 

داستانهای طلایی که همان سیستم آموزشی دواما-DAWAMA است، سرگذشت واقعی افراد موفق پیرامون ما در زمینه موفقیت و مهارتهای زندگی است و سيستم آموزشی دواما (داستانهای واقعی از موفقيتهای ايرانی) اولين سيستمی است که با روش واقعيت محسوس اقدام به آموزش موفقيت کرده است. در داستانهای طلایی، علاوه بر لذت بردن از یک سرگذشت موفقيت آميزواقعی، یک حقيقت بزرگ را درمیابید.

(اهداف در یک قدمی ماست و موفقیت به آسانی برداشتن یک قدم است)

اثبات این ادعا - لطفا کلیک کنید

به نظر نویسنده، يکی از راههای رسيدن به اهداف و یادگیری مهارتهای زندگی، پی بردن به راز موفقیت کسانی است که در کنار ما زندگی میکنند. اگر آنها توانسته اند که با این شرایط اجتماعی و اقتصادی موجود به موفقیت برسند، پس ما هم میتوانیم. 

شما میتوانید ابتدا به قسمتی از داستانهای طلایی گوش کنید و بعد هر کدام را که مایل بودید خریداری کرده و دانلود کنید. داستانهای طلایی به صورت فایل صوتی موزیکال (کتاب صوتی) و همچنین فایل پی دی اف (کتاب الکترونیک) در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

برای گوش کردن به نمونه و خرید داستانهای طلایی کلیک کنید.

 

معرفی داستانهای طلایی از زبان فرید کتوئی زاده

(نویسنده و مجری داستانهای طلایی)

موفق شدن از یک لیوان آب خوردن هم راحت تر است

سلام بر یاران مهربان. 

هدف داستانهای طلایی، نشان دادن راه های موفقیتی است که دیگران رفته اند.  

در سال 1370، آنزمان که بنده عضو انجمن نویسندگان حوزه هنری بودم، چندین بار پیشنهاد داستانهای طلایی و سیستم آموزشی دواما (واقعیت محسوس) را دادم، اما آنروزها نه من و نه انجمن، فرصت اجرای آن را پیدا نکردیم. تا آنکه به یاری خداوند در سا ل1397 این توفیق حاصل شد. 

داستانهای طلایی توسط من نوشته و اجرا شد و توسط گروه گلدن استوری منتشر گردید. 

من معتقدم که موفقیت را باید لمس کرد. داستانهای طلایی ملموس ترین شکل آموزش موفقیت است. در این شیوه آموزشی که من آنرا سیستم دواما-DAWAMA نامیده ام، داستانهای افراد موفق پیرامون ما گردآوری و نوشته شده است. داستانهایی که حاوی رازهای موفقیت و مهارتهای زندگی برای یک ایرانی است.

داستانهای طلایی یک حس امیدواری بسیار قوی در ما ایجاد خواهد کرد. امیدواری مهمترین ابزاری است که برای موفقیت و رسیدن به اهداف لازم داریم.

ارادتمند شما، فرید کتوئی زاده

نویسنده، مجری و مبتکر داستانهای طلایی و سیستم آموزشی  <<دواما-DAWAMA>>