قوانین و مقررات


همانطور که می دانید در این وبسایت (golden-story.com) قصد داریم که داستانهای طلایی را به زیباترین شکل ممکن به شما عزیزان ارائه کنیم. با داستانهای طلایی که سرگذشت واقعی افراد موفق پیرامون ماست و میتواند چراغ جادوی اهداف ما باشد، موفقیت در یک قدمی ما خواهد بود.

ایمان داشته باشید که با شنیدن سرگذشت موفقیت آمیز دوستانمان، ما هم به موفقیتها و اهدافمان خواهیم رسید. 

این وب سایت کاملاً در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند و رعایت کلیه قوانین در این سایت الزامی است.این قوانین دربرگیرنده فهرست مصادیق محتوای مجرمانهhttp://internet.ir/crime_index.html می‌باشد .
مهم ترین موضوعات
قبل از هر چیزی باید بگویم که نظرات سازنده و مثبت شما بسیار انرژی دهنده است و حتی یک تشکر ساده، خستگی را از تن تمامی این تیم  به در می‌کند.
لطفاً نظر یا سوالتان مرتبط با مطلبی باشد که زیر آن نظر می­گذارید.زیرا نظرات نامرت­بط حذف خواهند شد.

۱-زمانی که فردی در نظرات یک مورد را می­گوید سعی کنیم دوباره آن را تکرار نکنیم و حتماً ابتدا آخرین نظرات کاربران در بخش مورد نظر خود را بررسی کنید زیرا ممکن است در حال حاضر مشکل حل شده باشد و نظرات تغییر کرده باشد.

۲-لطفاً اطلاعات خصوصی و یا مواردی همچون شماره تماس، اطلاعات شخصی و شماره پیگیری خرید خود را در بخش نظرات به نمایش قرار ندهید.
۳-سوالات خود را یا از طریق ایمیل و یا در بخش نظرات سایت با ما مطرح کنید و ممنون می­شویم از هر دو روش برای بیان نظر یا سوال خود استفاده نکنید زیرا در این صورت یکی از آن­ها حذف می­شود
۴-اگر ایمیل واقعی خود را در نظرات وارد نکنید ما نیز نمی‌توانیم وقت زیادی برای پاسخ به آن بگذاریم